O nas

Dowiedz się o nas więcej


Moja Albania została stworzona w 2017 r przez mieszkającą w Albanii Polkę Izabelę Nowek.

Moja Albania jest w pełni legalną firmą zarejestrowaną w Albanii (NUIS: L72922802Q), posiadającą wszystkie pozwolenia i licencje.

 

 

Po pierwsze DOŚWADCZENIE!

 

 

Moja Albania opiera się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży turystycznej właścicielki, która jako jedna z pierwszych przyjmowała i oprowadzała już w 2011 r. grupy polskich turystów w Albanii. Dodatkowo pracowała w Polsce w biurach podróży, gdzie zajmowała się szeroko pojętą organizacją wyjazdów turystycznych.

 

 

Po drugie PROFESJONALIZM!

 

 

Moja Albania to także profesjonalnie przygotowane wycieczki, gdzie liczy się także organizacja. Nie tylko dbamy o pokazywanie pięknych widoków, ale o punktualność, realizację programu i jakość przekazywanych informacji.

 

 

Po trzecie WIEDZA!

 

 

Nikt nigdy jeszcze nie wyssał wiedzy historycznej, geograficznej czy kulturowej z mlekiem matki. Dlatego staramy się nieustannie dokształcać, czytać, pytać… aby na wycieczkach przekazywać jak najwięcej opartych na sprawdzonych źródłach informacji.

 

 

Po czwarte PASJA!

 

 

Kochamy to co robimy, więc na naszych wycieczkach nie ma nudy! Wykorzystujemy nasze doświadczenia życia w Albanii, okraszamy je humorem i polską perspektywą.